Cześć

   Nazywam się Monika Camlet i jestem liderką zespołu konsultantek Oriflame. Pomagam kochającym wolność kobietom, zarabiać pieniądze i budować swoje życie według własnych zasad. Jestem również coachem, dlatego na co dzień zajmuję się motywowaniem mojego zespołu do działania i szukania własnych rozwiązań, tak aby  wszystko współgrało z ich osobowością i możliwościami.

 

  Prowadzę innych po ścieżce, którą jako pierwsza przeszłam kilka lat temu. Nie bez przygód i upadków oczywiście , ale udało mi się osiągnąć poziom na którym dzisiaj jestem. Najtrudniejszym elementem tej długiej ścieżki była sama decyzja. Nie jest łatwo iść w zupełnie innym kierunku niż 90% populacji, szczególnie w czasach początków kapitalizmu w naszym kraju. Wymagało to odwagi, ale przyszedł  taki dzień, w którym postanowiłam, że mój świat będzie pełen naturalnego piękna,  równowagi

oraz wewnętrznej siły, na przekór szarości

i złośliwych komentarzy dookoła mnie. 

  

indekszdjecie.png

Fot. Agata Rząsowska-Grabicka

   Codziennie spotykam się z ludźmi, którzy pogubieni w destrukcyjnych myślach, braku motywacji, nie wierzą we własne siły. Wspólnie szukamy ich mocnych stron, kierunku rozwoju

i możliwości biznesowych stosując zasadę: „Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób to co możesz, żeby zacząć żyć życiem o jakim marzysz.”

  W obu swoich specjalnościach lidera i coacha pomagam kobietom dostrzec ich własne piękno

i drzemiące w nich wewnętrzne moce.

   Dążę do zbudowania społeczności fantastycznych, wspierających się wzajemnie kobiet, świadomych tego, że można żyć, zarabiać i pracować w sposób w jaki chcemy, jeśli tylko dostrzeżemy swoje możliwości i talenty oraz damy sobie na to wewnętrzną zgodę.

 

Wierzę, że „największym dobrodziejstwem, jakie możemy drugiemu wyświadczyć, nie jest ofiarowanie mu naszego bogactwa, lecz ukazanie mu jego własnego” (Leon Joseph Suenens)

 

   Moja praca daje mi wiarę we własne siły, powoduje ciągły rozwój i radość z osiąganych sukcesów, które widzę w postaci rosnących skrzydeł u osób, które jeszcze niedawno nie miały żadnych celów, a obecnie realizują jeden po drugim i samodzielnie wyznaczają sobie kolejne.

 

                                                                Jeśli wydaje Ci się to niemożliwe - przekonajmy się...

 

                                                                                            Napisz do mnie – m.camlet@wp.pl